To je nové dílo od ruské firmy Topcar, která se zaměřuje na přestavbu a tuning luxusních automobilů. Když píšu luxusních, tak myslím opravdu luxusní automobily, jako například Bentley Continental GT, Range Rover, Porsche Cayenne, Porsche Panamera a plno dalších.

Nyní tu máme upravené Porsche 911, které dostalo pracovní název Stinger.  Bylo představeno tento víkend na výstavě Auto Exotica v Moskvě.

Porsche se u této přestavby může pochlubit novým aerodynamickým kitem skládajícího se z nové karbonové kapoty, agresivněji provedenými nárazníky, širšími blatníky a přestylizovanými bočními prahy.

Kromě toho na autě přibyl také karbonový zadní spoiler, difuzor a ADV1 kola s tmavou metalízou. Aby toho nebylo málo, tak na autě najdeme ještě plno dalších doplňků, které nejsou vyrobeny z ničeho jiného, než jsou uhlíkové vlákna. Vrcholem všech venkovních úprav je nový výfukový systém s dvojitými koncovkami výfuku na obou stranách zadního nárazníku.

V interiéru se toho moc nemění, sportovní modré kožené sedačky, spoustu karbonových doplňků a Stinger značkové prahy dveří. Karbon najdeme na volantu, palubní desce, ovládacím panelu a také na dveřích.

A na kolik že vyjde takováto sranda? Topcar si účtuje $18,500, což je cca 375 000 Kč za kompletní přestavbu, která může být provedena na modelech Porsche Carrera 4 a 4S.

UNSD.cz, Váš online asistent. Ušetříme Vám čas, splníme Vaše přání.
Máte velké dluhy? Oddlužte se podle zákona!