Vzpomínáte si na nedávnou repliku Toyoty IQ? Ano, Číňané se rádi inspirují, ale Japonci jdou ještě dál. Boří totiž předsudky. Vezmou supersport a udělají z něj limuzínu. A to se může hodit, co říkáte?

Jenže jak je mohlo napadnout spojit něco rychlého a obratného s něčím tak protichůdným to je opravdu otázka. Není přesně jasné, v čem má karoserie konstrukční základ, pravděpodobně se jedná o Toyotu Corollu, nebo Hondu Accord z r. 1989. O moc více není známo ani o motoru. Mělo by se jednat o benzinový motor 1.6, což z této supersport limuzíny zrovna „trhače asfaltu“ neudělá.

 

To co vám nedá motor Vám bohatě vynahradí vnitřní vybavení. Tady Japonci opravdu nešetřili a díky tomu je ve výbavě klimatizace, CD měnič, dálkový centrál, 19-ti palcová kola a závodní celokožené sedačky. Zkrátka vybavení, které by jste od limuzíny očekávali.

 

Protože myšlenka rychlé limuzíny není vůbec špatná, můžeme Japoncům připsat další vylepšení životního stylu, nicméně jejich práce má pořád rezervy. Zajímá vás cena? Necelých 7 dolarů. Ano, taky se nám to zdá divné (zřejmě překlep od prodávajícího) nicméně kdyby byla cena reálná, tak by to byla asi ta nejlevnější limuzína na světě. A Vy si ji můžete prohlédnout v galerii.