Tvůrce replik žene v jejich práci obvykle snaha mít auto na způsob supersportovního vozu. Není ale moc časté, že by majitel supersportu měnil svůj vůz na jiný supersport a jeden takový případ zde dnes máme.

Majiteli již zjevně zevšednělo jeho Porsche Boxster S a místo nevýhodného prodeje předělal svůj vůz na Lamborghini Murcielago Roadster. Do jaké míry zvětšil hodnotu, je věcí názoru, každopádně za 45 tisíc dolarů prodává velmi zajímavé spojení dvou odlišných světů. Zdá se, že přestavba byla provedena kvalitně, vůz působí věrohodně a nikterak nepatřičně. Interiér je původní, jen je osazen znaky Lamborghini, stejně jako sedadla.

 

Vůz pohání motor typu Boxer, který byl do tohoto typu dodáván ve dvou provedeních. Slabší s obsahem 2,7l  má výkon 225 koní, z 0 na 100 km/h zrychlí za 6,2 sekundy a maximální rychlost je 253 km/h. Silnější má obsah 3,2L, výkon je 258 koní, z 0 na 100 km/h zrychlí za 6,3 sekundy a maximální rychlost je 264 km/h.

 

V galerii naleznete fotografie a můžete porovnat, jestli úprava opravdu stála za to, či je snad škoda předělávat něco tak skvělého, čím Porsche Boxster S je.