Jeep Wrangler není třeba představovat, je to vůz, který patří mezi legendární auta, která mají fandy po celém světě. A tuneři z Project Kahn se rozhodli, že tuto legendu ještě o trochu vylepší.

Tohoto Jeepa představil majitel a ředitel tuningové společnosti Afzal Kahn. Vůz je prezentován jako model pro novou řadu upravených speciálů, které budou nazívány “Kahn Expedition Vehicles”. Už název této řady napovídá, že vozy budou vhodny pro horší zacházení například někde v buši. Ale díky firmě Project Kahn nemusí mít majitel tohoto Jeepu obavy se svým vozem přijet před divadlo nebo na nějakou společenskou událost.

Vzhled Jeepu nebyl moc změněn. Auto dostalo nová černá matná kola ve velikostech 18 nebo 20 palců. Dále nová světla, která auto dodávají i trochu módnosti. Exteriér moc změn nedoznal, protože úpravce chtěl zachovat praktičnost. Pár změn se dočkal i interiér, který je laděn do červeného tónu. Jeep je vybyven novými červenými sedačkami a také číselníky jsou laděny do červené. Nejvýraznější změnou na celém autě je změna karoserie na provedení Targa.

 
Info ze světa extrémních sportů na ExtremeMAG.cz.