Když už se někdy něco nepovede, je dobré se toho zbavit. To si myslí mnoho prodejců, včetně toho, který prodává tento vůz. A musíme uznat, že je přesvědčivý

Majitel vzal obyčejný Chevrolet Camaro, ročník 1994 a začal snad v dobré víře vytvářet repliku proslulé ikony sportovních vozů – Lamborghini. Z toho, že zvolil dvě tak odlišná auta lze usuzovat, že zjevně viděl Lamborghini pouze z vlaku, o půlnoci, při stažených roletách na dně studny. Výsledek je jinými slovy velmi rozpačitý a vůz nepřipomíná vůbec nic. Jelikož je však majitel zjevně schopný obchodník, napsal do inzerátu o svém voze řadu zajímavých informací.

 

Je prý vytvořeno pečlivou ruční prací a osazeno tím nejlepším, co bylo k dispozici. Motor je osmiválec do V s výkonem 300 koní díky čemuž hravě porazí i starší muscle cars. Mluví o zvětšeném rozvoru či skvělém technickém stavu. Jednoduše perfektní koupě. A to i přes to, že vůz má prasklou přístrojovou desku, poškozená sedadla a několik dalších chyb. Problém je i použitý bodykit, který k vozu nepasuje a degraduje jeho možnou hodnotu. To však již majitel nezmiňuje.

 

Nicméně pokud jste zahořeli touhou k Lamborghini, tak si počkejte na něco více jako „Lambo“. Toto Camaro se totiž moc nepovedlo. Inu, posuďte sami.