Mnoho z nás alespoň na okamžik zatoužilo mít některý vůz z televizního seriálu. Málokdo však šel tak daleko, aby svůj sen realizoval a téměř nikdo svůj sen nepřešel. Jak to myslím? 

Jde totiž o to, že opravdu kvalitních replik a upravených vozů existuje řada, pak jsou tu některé ne zrovna dobré a pak vozy jako ten dnešní. Ty totiž působí, jako kdyby někdo přešel po Vašich ideálech o autě a ještě ke všemu je pošlapal. A právě to udělal úpravce vystupující pod jménem Koon (tady je anonymita vskutku na místě ;) ). Jako základ pro stavbu mu posloužil Ford Granada z roku 1984, který vylepšil o doplňky alá Batmobile. Tím není myšlena nějaká skvělá umělá inteligence, ale kotouč cirkulárky na přídi, minibike na zádi a velmi dlouhé „ploutve“ v zadu. Pomyslnou korunu přebírá gumový netopýr na středu volantu, zkrátka lahůdka každým coulem. Motor se zdá být původní.

 

Myšlenka úpravce byla možná zprvu dobrá, ale výsledek se mu jaksi vymknul z rukou. Vytvořil zvláštní auto, které je sice raritou, ale ne pro svou kvalitu, ale spíše pro svou formu. Posuďte sami jaká je, ale musím Vás rovnou zklamat. Někoho jako je Batman by z Vás koupě něčeho takového asi neudělala.