Italská minilimuzína Castagna Fiat 500 Limo 1

Italský úpravce Castagna má řešení pro všechny dlouhány, kteří si nemohou udělat pohodlí na zadních sedačkách Fiatu 500…

Společnost Castagna, která  letos slaví 160. narozeniny, se autům pochopitelně nevěnuje celou dobu své existence. Ale svě kulaté narozeniny oslaví pomocí velmi speciálního Fiatu 500, který byl výrazně prodloužen.

Rozvor je nově 4,1 metru (původně 2,3 m) a celkem má auto na délku 5,32 metru (původně 3,5 m). Případní zájemci si mohou tento Fiat 500 objednat ve třech verzích.

První verzí je LimoSun, což je takový landaulet (střecha je jen nad řidičem a spolujezdcem), takže si pasažéři vzadu mohou představovat jako to musí být vlastnit Maybach Landaulet.

Druhou verzí je LimoCity, která vznikla tak, že vzali normální Fiat 500 a ten natáhli. Tato verze má oproti LimoSun výhodu, že na pasažery nemůže v žádném případě pršet.

Pro opravdové fajnšmekry je tady vrcholová verze LimoCity Presidential ve které se bude pasažér cítit jako opravdový prezident. Interiér obsahuje velmi pohodlná křesla, samozřejmostí je minibar. Šofér bude mít ulehčenou práci s otevíráním dveří, jelikož jsou elektronické.

Italská minilimuzína Castagna Fiat 500 Limo 2

Italská minilimuzína Castagna Fiat 500 Limo 3

Italská minilimuzína Castagna Fiat 500 Limo 4

Italská minilimuzína Castagna Fiat 500 Limo 5

Italská minilimuzína Castagna Fiat 500 Limo 6

Italská minilimuzína Castagna Fiat 500 Limo 7

Italská minilimuzína Castagna Fiat 500 Limo 8

Italská minilimuzína Castagna Fiat 500 Limo 9

Info ze světa extrémních sportů na ExtremeMAG.cz.