Našlapaný Mercedes CLS 63 AMG z dílny German Special Customs 1 uvodni

Tuneři German Special Customs se pustili do úprav pro Mercedes CLS 63 AMG a výsledek jejich snažení rozhodně stojí za to…

Už zhruba před rokem tito němečtí úpravci ukázali projekt, který dostal pojmenování Stealth a nyní představují takové jeho vylepšení. Oproti loňské verzi se jedná hlavně o změny na vzhledu, pod kapotou se toho moc neodehrálo, ale i tak jsou výkony pořád více než slušné.

Takže auto se může chlubit povedeným aerodynamickým paketem, který zahrnuje nové prahy, spoilery a také difuzor. To vše je zabaleno do líbivého oranžového zbarvení a opatřeno ráfky o velikosti 20 palců.

Oranžovou barvou se nešetřilo ani v interiéru. To znamená, že German Special Customs udělali oranžové kožené sedačky, přístrojovou desku a také výplně dveří. Dále vevnitř nechybí ani výskyt karbonových vláken.

Pod kapotou se nachází motor o AMG 5.5 litru, který dává výkon 740 koní (544 kW) a krouťák dosahuje neskutečných 1 150 Nm. Toho bylo dosaženo použitím většího turba, lepšího chlazení, nezapomnělo se ani na výkonnější výfukový systém a nebo některé změny v softwaru.

Samozřejmostí je i další vylepšení podvozku a tedy jízdních vlastností. Díky těmto výkonovým parametrů dokáže auto akcelerovat z nuly na stovku za 3.7 sekundy a maximální rychlost je 350 km/h.

Našlapaný Mercedes CLS 63 AMG z dílny German Special Customs 1

Našlapaný Mercedes CLS 63 AMG z dílny German Special Customs 2

Našlapaný Mercedes CLS 63 AMG z dílny German Special Customs 3

Našlapaný Mercedes CLS 63 AMG z dílny German Special Customs 4

Našlapaný Mercedes CLS 63 AMG z dílny German Special Customs 5

Našlapaný Mercedes CLS 63 AMG z dílny German Special Customs 6

Našlapaný Mercedes CLS 63 AMG z dílny German Special Customs 7

Našlapaný Mercedes CLS 63 AMG z dílny German Special Customs 8

Zajímají tě Extrémní sporty? Ty nejžhavější novinky a videa uvidíš na ExtremeMAG.cz. X Games v Brazílii tento víkend i s českou účastí…