Mercedes-Benz SL65 AMG od berlínských úpravců TC Concepts 1

Berlínští TC Concepts se pustili do úprav pro Mercedes-Benz SL65 AMG a vznikl tak projekt, který dostal označení Titan Solution…

Už při prvním letmém pohledu na toto auto je jasné, že pár změn zaznamenal exteriér tohoto SL65 AMG. Mercedes prodělal vylepšení jako jsou nové blatníky, přední nárazník, lepší prahy. Úpravám neunikl ani zadek, který dostal malý spoiler, difuzor a také pořádné koncovky výfuku.

Žádných změn nedoznala kola vozu. To znamená, že tento Mercedes-Benz SL65 AMG brázdí silnice na originálních ráfcích od AMG o velikostech 19 palců vpředu a 20 palců vzadu. TC Concepts se podívali i na podvozek vozu, který zaznamenal snížení o 60 milimetrů.

Němci provedli i několik vylepšení v interiéru. Pasažéři si mohou užívat hojné přítomnosti alcanatry a kůže nappa. Mercedes dostal třeba i nový volant.

Nějaká vylepšení proběhla i pod kapotou, takže auto by teď mělo disponovat výkonem 493 kW (670 koní). Lepších výkonových parametrů bylo dosaženo softwarovou optimalizací řídící jednotky a dále například také výměnou vzduchových filtrů.

Mercedes-Benz SL65 AMG od berlínských úpravců TC Concepts 2

Mercedes-Benz SL65 AMG od berlínských úpravců TC Concepts 3

Mercedes-Benz SL65 AMG od berlínských úpravců TC Concepts 4

Mercedes-Benz SL65 AMG od berlínských úpravců TC Concepts 5

Mercedes-Benz SL65 AMG od berlínských úpravců TC Concepts 6

Mercedes-Benz SL65 AMG od berlínských úpravců TC Concepts 7

Mercedes-Benz SL65 AMG od berlínských úpravců TC Concepts 8

Mercedes-Benz SL65 AMG od berlínských úpravců TC Concepts 9

Najdeme Vám to nejlevnější povinné ručení na trhu. Porovnání nabídek od 13 pojišťvoven. Povinné ručení pro každé auto.