Nejen v Číně vznikají ona podivná auta, která mnohdy připomínají vše, jen ne auto. Tento dnešní kousek je totiž původem ze země, kde i nemožné je možným a to sice USA.

Již na první pohled podivně tvarovaný oranžový rádoby sporťák budí dojem, že něco není úplně v pořádku. Proporce jsou hodně osobité, světla z Porsche 911 jsou až moc velká a celkově auto vypadá jako jedna velká nepovedená skládačka. A ono jí i do jisté míry je. Kromě světel z Porsche na něm také najdeme kapotu z Mercedesu, body-kit z Toyoty Supra, výfuk z Nissanu 350Z a světla z Lexusu IS300. Podle dárců orgánů by to tedy vypadalo, že se jedná o slušný vůz, ale stačí jeden pohled a zdání je pryč.

 

A co se vlastně skrývá pod těmi různými díly? Acura Integra Coupe, americké coupe z roku 1994. O motoru či jiných technických údajích majitel mlčí, takže lze očekávat, že pod kapotou se nachází některý z klasických motorů Acura, například s obsahem 1,8l. Změn doznala hlavně karoserie, tudíž se v interiéru žádných překvapení nedočkáme. A kdo ví, možná je to dobře.

 

Pokud jste se tedy inspirovali a chcete se pustit do něčeho podobného, nebudeme Vám bránit, ale pamatujte, že pokud Vám všichni shodně budou říkat, co to stavíte za příšeru, tak jejich slova ne vždy musí být jen projevem závisti.