ABT si pohrál s Audi Q3 1 nahled

Tuneři ABT Sportsline z Německa jsou specialisté na různé upravování a modifikace automobilů z koncernu Volkswagen. Tentokrát si tito mistři tuningu vzali do parády malý crossover Audi Q3.

Audina dostala několik kosmetických změn, jako nový mohutný přední nárazník, boční prahy, zadní křídlo nebo difuzor. Dále si každý při pohledu ze zadu rozhodně všimne čtyř velkých koncovek výfuku. ABT na auto namontoval i nová černá kola a zákazník si může vybrat z 18 nebo 20 palcových ráfků.

ABT nabízí i různá vylepšení benzínových, ale i dieselových motorů. Motor 2.0 TDI z původních 140 koní má po úpravách 170 koní. Agregát 2.0 TDI, který měl původně 177 koní nově disponuje 195 koňmi. Slabší benzín 2.0 TSI zaznamenal nárust ze 170 koní na 210 koní a u silnějšího 2.0 TSI výkon vyrostl z 211 koní na slušných 250 šemíků.

Jak je u podobných úprav zvykem, tak ani tady původní vůz neunikl snížení podvozku. ABT zatím zveřejnil jen toto základní info, na více podrobností a cenu tohoto kousku si musíme počkat.

ABT si pohrál s Audi Q3 2

ABT si pohrál s Audi Q3 3

ABT si pohrál s Audi Q3 4

ABT si pohrál s Audi Q3 1

Videa ze světa extrémních sportů na ExtremeMAG.cz.