Málokteré auto se stane hvězdou díky televiznímu seriálu. A ještě méně aut vyniká vysokou inteligencí spojenou se schopností vyřešit sebesložitější situaci. Pokud však něco takového hledáte, může pro Vás být dobrou alternativou právě toto.

Určitě si pamatujete na seriál Knight rider s Davidem Hasselhoffem, kterému v boji s všemožnými ničemy pomáhal vždy připravený KITT. Není proto divu, že je k mání i jeho replika, která stejně jako originál stojí na základě Pontiacu Trans Am z roku 1982. Jen na rozdíl od „pravého“ KITTa není vybavena supermoderní umělou inteligencí, ale o něco jednoduší soustavou světýlek a zvuků v duchu původního supervozu.

 

Interiér je o něco zajímavější, protože vše je futuristické, všude se nacházejí elektronické informační panely a volant vlastně není ani volant, ale jakési kormidlo. Majitel si dal na dojmu opravdu záležet. Vůz pohání motor V8 od Chevroletu s obsahem 5,8 litru a výkonem údajně až 400 koní.

 

Pokud byste tedy měli zájem o takovou repliku, připravte si asi 27 tisíc dolarů, koženou bundu a úsměv alá David Hasselhoff. A nezapomeňte se také podívat na video v galerii, abyste si zopakovaly, jaký byl původní KITT.

VIDEO: Knight Rider intro