Pokud trpíte nezkrotnou touhou po Ferrari, může se vám stát, že začnete být tak trochu nekritičtí. Jednoduše přehlédnete některé „detaily“ a koupíte něco tak podivného, jako je toto.

Jedná se o repliku Ferrari, která ale má s předobrazem společnou tak možná barvu a některé prvky na dveřích. Někteří z Vás už možná na první pohled poznali, kde vzalo auto svůj základ. Ano, je to Pontiac Fiero, vděčný předmět mnoha úpravců Ferrari replik. Detaily jsou opravdu zvláštní. Boky vozidla mají jakési žábry bez zjevného důvodu a vprostřed vozidla se nachází plastový kryt motoru, který ale tak trochu ubíjí jakoukoliv dynamiku.

 

Samotný motor je původní V6 s výkonem 144 koní, na níž ale provedl majitel jakousi úpravu. Její úroveň však autu moc nepřidala a v současné době je bez platných dokladů. Dá se tedy očekávat, že i auto bude nepojízdné.

 

A aby toho nebylo málo, německý prodejce si za tento „skvost“ žádá 9 990 EUR, což je částka téměř děsivá, když si uvědomíte, co za ni dostanete. Inzerát z Ebay již zmizel a proto lze jen spekulovat, zda-li prodejce dostal rozum, či se našel kupec. Těžko říci. Vy však můžete vůz posoudit dle fotek v galerii.