Opět z Frankfurtu, ze stánku tuningové legendy Hamann Motorsport. A když se řekne Hamann tak to neznamená nic jiného než brutálně upravená auta. Nový body kit a vylepšení výkonu, z boku trochu jako přežraná Impreza. Ovšem s větším výkonem. Motor o výkonu 410 kW (558 koní) a s krouťákem 770 Nm rozpohybuje tenhle malý náklaďák z 0 na 100 za 4,6 s a ručička tachometru se zastaví až těsně před hranici 300Km/h!

Hamann zvýšení výkonu u standartního Cayenna Turbo docílil změnou map v řídící jednotce, sportovním katalyzátorem a vzduchovým filtrem. Auto se pyšní i novým zvukem, diky jeho dvěma obrovským koncovkám. Byl snížen podvozek, dána nová 23″ kola a Cayenne je tak o 335 mm blíže k zemi, doslova přilepen.

Brzdové kotouče doznaly též změn. Byly zvětšeny vpředu na 420 x 40 mm a vzadu na 380 x 32 mm. Cayenne narostl díky novým nárazníkům o 120 mm vpředu a 160 mm vzadu. Zadní nárazník má v sobě integrovaný difuzor, což při jeho váze stejně nemá smysl, to auto prostě nepoletí. Kožené čalounění, karbon kam se jen podíváte, tak takhle vypadá nový Cayenne Turbo v podání Hamannu.