Vítejte ve Star Treku, ve světě kde auta nepotřebují ke svému životu ropu a lidstvo si podmanilo vodík.

Pohonná soustava sestává z elektromotorů, ovládající každé kolo samostatně. Jejich výkon je v součtu 231 kW (313 koní). Maximální rychlost, jakou se tenhle technologiemi přecpaný koncept z Frankfurtu bude pohybovat je 220 km/h a z 0 na 100 se dostanete během 4,9 s. Energii F125, označení jak pro stíhačku, získává z vodíku, resp. palivových článků. Takže auto produkuje nulové emise. Úschovnou vyrobené energie z vodíku uloženého ve dvou palivových nádrží je Li-S baterie o kapacitě 10kWh. To je zhruba 11x víc, než kapacita baterie v dnešních autech, spalující fosílie.

Celkový dojezd by měl být kolem 1000 km, což hravě překonává dnešní vozy. Otázka nabíjení odpadá a na naplnění nádrží stačí 3 minutu. Takže do budoucna se máme na co těšit.

Karoserie je vyrobena z vysokopevnostní oceli, hliníku a dílů uhlíkových vláken. Tuhost karoserie umožňuje umístit panty dveří na střechu vozu. Ovšem otevřením dveří na sebe upoutáte pozornost diváků Transformerů. Stíhačka se začne měnit v racka.

Variabilní nastavení sedadel, trojdimenzionální zobrazení palubního počítače, ovládání hlasem, to vše můžete čekat v interieru.

Zbývá jen dodat, jen tak dál vývojáři z Benzu!