Time Machines namontovali do Plymouthu Barracuda motor z Viperu 1

Time Machines, tuningový specialista na auta se starším datem výroby, se pustili do úprav jedné americké klasiky. Floridská firma si vzala do parády legendární  Plymouth Barracuda z roku 1971.V Time Machines si řekli, že původní motor, který měl výkon 335 koní je slabý a místo úprav se ho rozhodli kompletně vyměnit. Originální motor byl tedy nahrazen jednotkou, která pochází z vozu Dodge Viper s rokem výroby 2001. Tento agregát umožnil navýšení výkonu na hodnotu 450 šemíků.

Na první pohled tento Plymouthu Barracuda zaujme i pěknou barevnou kombinací, kdy se mix červené a černé náramně povedl. Do celého vzhledu zapadají i nová šestipaprsková kola. Tento automobil na venek působí, jako trochu vylepšené auto ze 70. let, ale motor z Viperu si vyžádal i další úpravy, které nejsou vidět. Takže Plymouth dostal i nový podvozek, který pochází od dárce motoru.

Tuto upravenou Barracudu si je možné pořídit za cenu 199 900 amerických dolarů. Tato cena se u takovéhoto auta může někomu zdát i přemrštěná, když je za takovéto peníze možné koupit nový supersport. Ale i přes poměrně vysokou cenu nebudou případní majitelé své koupě litovat.

Time Machines namontovali do Plymouthu Barracuda motor z Viperu 2

Time Machines namontovali do Plymouthu Barracuda motor z Viperu 3

Time Machines namontovali do Plymouthu Barracuda motor z Viperu 4

Time Machines namontovali do Plymouthu Barracuda motor z Viperu 5

Time Machines namontovali do Plymouthu Barracuda motor z Viperu 6

Time Machines namontovali do Plymouthu Barracuda motor z Viperu 7

Time Machines namontovali do Plymouthu Barracuda motor z Viperu 8

Time Machines namontovali do Plymouthu Barracuda motor z Viperu 9

Zajímavé info ze světa extrémních sportů na ExtremeMAG.cz.