Extrémně dlouhá limuzína Maserati Quattroporte 1

Na aukčním portálu ebay právě běží aukce jednoho unikátního vozu a tím je Maserati Quattroporte, které je upravené jako veledlouhá limuzína. Jste připraveni na jedinečnou jízdu?

Budoucího majitele může těšit, že bude vlastnit něco jedinečného, a že velmi často uvidí zavistivé pohledy na jeho skvost, který spatřil světlo světa v roce 2005. Původní model byl prodloužen o 140 palců, což je 3,556 metrů. Celý exteriér je vyveden v zakázkové stříbrné perleťové barvě. Pod kapotou najdeme agregát o objemu 4.2 litru, který dává výkon 390 koní.

Jízdy ve velkém stylu si může užívat až 10 pasažérů. V interiéru je podlaha i strop v disco stylu. Dále je v autě bar, osvětlení je zajištěno pomocí optických vláken. V zadní části vozu jsou 3 televize a u sledování si můžete popíjet šampaňské, které se odkládá do speciálních osvětlených držáků. Když je v autě televize, tak tam musí být i DVD přehrávač pro pouštění filmů a fandové hudby najdou přípojku pro iPod. Skvělé ozvučení interiéru zajišťují reproduktory značky Kicker.

Aukce probíhá zde, začíná se na částce 105 000 USD a konec této dražby je za 9 dní.

Extrémně dlouhá limuzína Maserati Quattroporte 2

Extrémně dlouhá limuzína Maserati Quattroporte 3

Extrémně dlouhá limuzína Maserati Quattroporte 4

Extrémně dlouhá limuzína Maserati Quattroporte 5

Extrémně dlouhá limuzína Maserati Quattroporte 6Zajímavé informace ze světa extrémních sportů na ExtremeMAG.cz