Němci z tuningové společnosti Hamann představili novinku Tycoon Evo M, které jako základ slouží BMW X6 M, modelový rok 2010.

Tycoon Evo M se vyznačuje povedeným bodykitem, který zahrnuje nový přední i zadní nárazník, dále nové boční prahy. Přední nárazník je obohacen o LED osvětlení. Auto dostalo i nový výfukový systém, který dodává neskutečný zvuk. Celá tato paráda se po cestě vozí na 23 palcových kolech.

Vylepšení se nevyhnul ani prostor pod kapotou, když motor V8 o objemu 4,4 litru dostal doping, který zařučuje výkon 670 koní a kroutící moment 780 Nm. Tento kolos se díky těmto parametrům rozjede z nuly na stovku za 4,2 sekundy a maximálka je neuvěřitelných 300 km/h. Zpomalování z takovýchto rychlostí obstarávají karbon keramické brzdy s oranžovými třmeny.

Interiér zdobí nové čalounění, nový sportovní volant nebo LED osvětlení na stropě, který je potažen Alcantarou.
Hamann představil Tycoon Evo M 1
Hamann představil Tycoon Evo M 2 Hamann představil Tycoon Evo M 3 Hamann představil Tycoon Evo M 4 Hamann představil Tycoon Evo M 5 Hamann představil Tycoon Evo M 6 Hamann představil Tycoon Evo M 7 Hamann představil Tycoon Evo M 8 Hamann představil Tycoon Evo M 9 Hamann představil Tycoon Evo M 10 Hamann představil Tycoon Evo M 11 Hamann představil Tycoon Evo M 12 Hamann představil Tycoon Evo M 13 Hamann představil Tycoon Evo M 14 Hamann představil Tycoon Evo M 15 Hamann představil Tycoon Evo M 16 Hamann představil Tycoon Evo M 17 Hamann představil Tycoon Evo M 18

Zajímavé info ze světa extrémních sportů na ExtremeMAG.cz.