Fanoušci Top Gearu se dočkali, mají jedinečnou příležitost si užít skvělou show a trojici oblíbených moderátorů naživo. Top Gear Live bude k vidění 21.09.2013 ve Varšavě.

Z Brna vás čeká pouze 555 kilometrů, abyste spatřili to, co jste zatím měli možnost sledovat jen v televizi. Nejdůležitější otázka od všech fanoušků: “Bude tam Stig?”. Ano, můžete jásat. Stig tam bude tajně dopraven, jelikož dle oficiálních stránek nemá cestovní doklady.

Kolik zaplatím? Nejlevnější lístek seženete za 99 zlotých, což je při dnešním přepočtu necelých 606 korun. Tento lístek je do horního sektoru stadionu. Pokud chcete být co nejblíže místu dění, připlatíte si dalších 60 zlotých. Více druhů lístků a přesnou ukázku, kde se sektory nacházejí, najdete na webu: http://www.ebilet.pl/szukaj.php?t=t&tid=11757, kde si je již nyní můžete také objednávat.

A na co se můžete těšit? Na show, kterou již vidělo přes 1,5 miliónu fanoušků po celém světě. Na velkolepou show se spoustou pyrotechniky a hlavně s hromadou aut, od těch nejdražších přes nejvýkonnější až po ty nejvíce absurdní.

Pro případné dotazy a řešení problémů s fanoušky z naší země navštivte událost na Facebooku: https://www.facebook.com/events/204711336348807/, kde se určitě také můžete domluvit na společné výpravě a ušetřit na cestě.

Více informací a fotografií z předchozích vystoupení najdete na oficiálním webu: http://www.topgearlive.pl/UNSD.cz, Váš online asistent. Ušetříme Vám čas, splníme Vaše přání.
Máte velké dluhy? Oddlužte se podle zákona!